Jacek

Opiekun budowy
Zarządzanie projektem

Dbam o prawidłową realizację projektów
zgodnie z wymaganiami technicznymi
i formalnymi. Rozmawiam z wykonawcami, organizuję niezbędne materiały, nadzoruję postępy prac i dbam o terminowe ich zakończenie.

Patrycja

Home Staging
Projektowanie wnętrz

Od ponad dwudziestu lat tworzę nasz rodzinny dom, który jest dla mnie bezpieczną przystanią
i nieustannie inspirującym do rozwoju miejscem. Projektowanie wnętrz zawsze było moją pasją. Ukończyłam Interior Design Institute
w San Francisco.

Franek

Projektowanie 2D, 3D
Wizualizacje

Jestem studentem architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Architekturą
i projektowaniem zajmuję się już kilka lat, podobnie jak rysunkiem i myśleniem koncepcyjnym. Specjalizuję się w tworzeniu wizualizacji i kolaży oraz w projektowaniu 2D i 3D.

Poznajmy się

Marzenie, które towarzyszyło nam od początku naszej wspólnej małżeńskiej drogi to DOM, rozumiany przede wszystkim jako rodzina, ale również jako miejsce naszego dobrostanu. Oaza, która daje nam poczucie harmonii i bezpieczeństwa. Przystań, do której zawsze chętnie wracamy. Zacisze, w którym owocnie odpoczywamy i twórczo się rozwijamy.

Kraków, Podhale, Toruń, Śląsk, Beskid Niski, Żywiecczyzna…Wiele razy zmienialiśmy miejsce zamieszkania, jednak zawsze troszczyliśmy się o to, aby nasz kolejny nowy dom stawał się przyjaznym i wartościowym miejscem naszego życia, odpoczynku i wzrastania.

Dzisiaj po wielu latach doświadczenia, doskonalenia się i rozwijania pasji tworzenia domu wspieramy naszych klientów w tym procesie. Jeżeli Ty również chcesz stworzyć dobre miejsce dla siebie i swoich bliskich – zapraszamy do współpracy.

Nasze wartości

Piękno

Piękno jest istotną częścią naszego życia.
Jest nam niezbędne do bycia sobą w pełni i do bycia szczęśliwymi. Potrzebujemy otaczać się pięknem, inspirować się nim, czerpać z niego.
Zaprosimy piękno do Twojego domu.
A Ty zachwyć się nim.
Odpocznij.

Funkcjonalność

Funkcjonalne wnętrza służą nam w naszej codzienności. Dobrze zorganizowana przestrzeń czyni nasze życie łatwiejszym, daje nam więcej wytchnienia i przyjemności. Wnętrze dostosowane do naszych potrzeb staje się źródłem komfortu, równowagi i twórczego życia.

Zdrowie

Nasze zdrowie i samopoczucie w dużym stopniu zależą od jakości przestrzeni,
w której żyjemy. Zatroszczymy się o zbalansowane wnętrza, zrównoważony dobór materiałów oraz tkanin, odpowiednie światło, harmonijną kolorystykę, dodatki
i zieleń w Twoim domu.